Volné místo – soc. pracovník / pracovník v sociálních službách

Autor: Věrka

FOKUS České Budějovice nabízí pracovní místo na pozici sociálního pracovníka / pracovníka v sociálních službách

Životopis a motivační dopis posílejte do 21. srpna 2022 e-mailem na k.mohwaldova@fokus-cb.cz. Do předmětu uveďte: Výběrové řízení. Vybrané uchazeče/ky následně pozveme k osobnímu pohovoru.

Popis pracovní pozice:

Přímá práce s klientem – mapování potřeb, individuální plánování, nácvik dovedností, poradenství, zprostředkování služeb, sociálně terapeutické a aktivizační činnosti, doprovod, spolupráce se sociální sítí klienta, veřejnými službami, vedení dokumentace, administrativa související se službou.

Požadované vzdělání:

Středoškolské + kvalifikační kurz pro práci v sociálních službách, vysokoškolské, vyšší odborné – podle zákona č 108/2006 Sb. o sociálních službách (sociální a charitativní práce, sociální pedagogika, zdravotně sociální, sociálně právní, výhodou je kombinace se středním zdravotnickým vzděláním – registrovaná sestra, psychiatrická sestra).

Další požadavky:

Bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost práce na PC (internet, Office).

Praxe v oboru výhodou – uvítáme kontakty na reference z předchozího zaměstnání, stáže či dobrovolnické činnosti.

Osobnostní předpoklady:

Schopnost týmové práce, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, empatie, komunikační dovednosti, zájem pracovat s lidmi s duševním onemocněním.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v kreativním kolektivu, supervizi
  • možnost profesního růstu
  • možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje

Nástupní mzda pro sociálního pracovníka: 27.000 Kč, po zapracování možnost zvýšení

Nástupní mzda pro pracovníka v sociálních službách: 25.000 Kč, po zapracování možnost zvýšení