Přispějte do sbírky na auto pro FOKUS

Autor: Věrka

Milí přátelé a podporovatelé,

rádi bychom Vám představili projekt Auto pro FOKUS, na kterém s námi spolupracují studenti Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Vážíme si toho. Přidejte se k nám i Vy.

Cílem je pořízení dodávky pro přepravu klientů FOKUSu a vybavení pro chráněné bydlení. 

 

Od jara roku 2022 jsme společně s našimi klienty prožívali radost ze sportu při turnajích v malé kopané. Postupně se naši klienti stali aktivními účastníky domácích i zahraničních fotbalových soutěží pro hráče s vlastní zkušeností s duševním onemocněním (např. EASI CUP 2022 Pelhřimov a EASI CUP 2023 Amersfoort v Holandsku). Velikým oříškem ale vždycky bylo, jak se na místo dopravit.

V roce 2024 se chtějí zúčastnit mezinárodního turnaje EASI CUP v Bad Oldeslohe na severu Německa a dalších zápasů v ČR i zahraničí. Bezpečné a zároveň hospodárné cesty by umožnil devítimístný automobil.

Máme zkušenost, že sport pomáhá našim klientům k zapojení do běžného života a společnosti, přispívá k jejich aktivnímu životu a zdravému sebevědomí. Prospívá jejich fyzickému i duševnímu zdraví.

Automobil, který chceme s Vaším přispěním pořídit, bude mít i další využití. Pro výlety s našimi klienty, kteří mají různá omezení související s nemocí, případně finanční situací. A pro přepravu vybavení pro chráněné bydlení, které provozujeme.

Pomozte našim klientům k cestě za sportem i Vy.

Přispějte finančně

Prostřednictvím bankovního účtu číslo 2100679216/2010 (veřejná sbírka), QR s číslem účtu: 

Šiřte naši výzvu

Řekněte o možnosti zapojit se do sbírky kamarádům, rodině, sdílejte naše příspěvky na sociálních sítích

Vaše podpora v jakékoli výši či formě má pro nás velký význam. Děkujeme.